mail

O nas...

About

Historia

Firma Wirkus istnieje na rynku od 2000r, chociaż jej założyciel – Paweł Wirkus zgłębia tajniki elektromechaniki i chłodnictwa już od początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo skupialiśmy się na prowadzeniu serwisu AGD, ale wraz z rozwojem firmy i rosnącymi potrzebami rynku postanowiliśmy rozszerzać działalność. Obecnie zajmujemy się:

  • montażem klimatyzacji, systemów chłodniczych i wentylacji
  • serwisem AGD
  • dorabianiem kluczy
  • wynajmem podnośników do prac na wysokości
  • wynajmem elektronarzędzi i drobnego sprzętu budowlanego

To co wyróżnia nas na rynku to zdobyte przez lata know-how i doświadczenie. Obdarzyły nas zaufaniem największe w województwie fabryki o międzynarodowym zasięgu znane z bardzo wysokich standardów obsługi. Stawiano przed nami wiele wyzwań, na efekty których, my i nasi klienci, możemy teraz patrzeć z zadowoleniem.

Misja

Szeroka oferta firmy pozwala na kompleksową obsługę i elastyczne podejście do każdego zlecenia. Priorytetem dla nas jest dopasowanie się do potrzeb oraz możliwości klienta poprzez odpowiedni dobór zarówno sprzętów jak i wykorzystywanych materiałów. W naszej działalności podpisujemy się pod słowami „rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać”.

Certyfikaty