mail

Osuszacz budowlany

Osuszacz Atika ALE 600N to wysokowydajny, w pełni przemysłowy sprzęt osuszający o znakomitych parametrach technicznych. Urządzenie posiada obudowę z paneli stalowych malowanych proszkowo. Dzięki solidnemu uchwytowi oraz dwóm kołom o zwiększonej średnicy model jest łatwy w przemieszczaniu.

Młot wyburzeniowy

BOSCH GSH16 1750W. Bardzo wygodna obsługa, również oburącz, dzięki dużej rękojeści. Uchwyt transportowy umożliwia dodatkowe warianty trzymania urządzenia. Optymalna pozycja włącznika, zapobiega przypadkowemu wyłączeniu urządzenia.

Zamrażarka do rur

REMS FRIGO 2 TYP 131000. Elektryczna zamrażarka do rur z zamkniętym obiegiem środka mrożącego. Łatwe, szybkie zamrażanie, bez opróżniania instalacji.

Nagrzewnica Gazowa Ravanson Alaska 300i

Profesjonalna nagrzewnica gazowa Ravanson Alaska 300 o mocy 30 kW. Przenośna, profesjonalna nagrzewnica Ravanson wykonana z najlepszej jakości materiałów sprawi, że w bardzo krótkim czasie ogrzejesz bardzo dużą powierzchnię, nawet do 300 m2! Nagrzewnica Ravanson Alaska 300 posiada znikome w stosunku do wydajności zużycie gazu, dzięki czemu przez długi okres będzie grzała praktycznie bezobsługowo. W zestawie znajdziemy wąż i reduktor przystosowany do dużej butli gazowej 11 kg.

Nagrzewnica Elektr. Eurom EK Delta 2000

Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu, nie wymagają dostaw paliwa, sa bezpieczne i czyste, przystosowane do pracy ciągłej i łatwo przenośne. Dmuchawy elektryczne Eurom mogą być używane do ogrzewania mieszkań a także w sektorze rolnym, usługach i budownictwie.

Nagrzewnica Elektr. Eurom EK3301

Nagrzewnice elektryczne są bardzo skuteczne jeśli chodzi o ogrzewanie w pomieszczeniach takich jak: pomieszczenia mieszkalne, warsztaty, sklepy, domy letniskowe, magazyny, lokale gastronomiczne, lokale handlowe i usługowe, obiektu użyteczności publicznej, domy jednorodzinne, szklarnie.

Grzejnik elektryczny Promiennik Eurom Q-TIME 2000

Grzejnik z lampy kwarcowej jest idealny do stosowania w bardziej osłoniętych miejscach, takich jak balkon, oranżeria, ganek. Kwarcowa lampa podgrzewa powietrze otaczające Eurom Q-Time 2000 dając efekt centralnego ogrzewania. Q-Time 2000 posiada dwa tryby, a mianowicie 1000 i 2000 wat.

Parasol grzewczy gazowy

Ogrzewacz tarasowy typu "Parasol" znakomity dla ogródków restauracyjnych, kawiarnianych oraz przydomowych. Niezastąpiony podczas imprez plenerowych czy pod ogrodowymi namiotami.

Zestaw asekuracyjny ROLER

Polecany w szczególnosci do pracy na dachu płaskim oraz rusztowaniach. Szelki bezpieczeństwa P-30 wyposażone w przedni oraz tylni punkt zaczepowy. Urządzenie samohamowne AH 220 z zatrzaśnikiem AZ 022s i AZ 002as. Torba transportowa.

Zestaw asekurcyjny PROTEKT BASIC 5

Komplet podstawowego sprzętu do pracy na wysokości. Szelki bezpieczeństwa P-05 z przednim i tylnym punktem zaczepowym oraz z pasem i bocznymi klamrami zaczepowymi. Amortyzator bezpieczeństwa. Linka bezpieczeństwa LB 100 z zatrzaśnikami stalowymi. Torba transportowa.

Urządzenie samohamowne CR241-15M

z rozwijaną liną stalową w obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego. Posiada wygodną boczną r aczkę. Średnica linki 4 mm. Urządzenie przeznaczone jest do prac wymagających znacznego przemieszczania w stosunku do punktu zaczepienia. Brak konieczności stosowania amortyzatora bezpieczeństwa.

Szlifierka kątowa

BOSCH GWS2000

Szlifierka kątowa

BOSCH PWS1300

Szlifierka Oscylacyjna do Gipsu Kanwod DS7101

Produkt doskonałej jakości- Szlifierka oscylacyjna zwana żyrafą- posiada wydajny silnik o mocy 710W z innowacyjną przekładnią obiegową Kanwod. Prędkość obrotowa z zakresami momentu i trybem oscylacji pozwala dobrać optymalną moc do każdego zastosowania.

Wiertarka Udarowa Makita HR2470

Moc 780W. Sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza elektronarzędzie, zwiększona wytrzymałość bolca udarowego, rękojeść przeciwpoślizgowa.

Młotowiertarka

Yellow Profi Line YPL1402

Mieszadło Turbo z gwintem M14

Mieszadło o średnicy 115 mm przeznaczone do mieszania zapraw ciężkich, m.in. betonów, tynków, klejów. Mocowanie na gwint M14. Specjalny profil mieszadła zapewnia szybkie i dobre ujednorodnienie mieszanej masy. Przydatne w pracach remontowo-budowlanych.

Młotowiertarka Hilti

Model TE 15-C (Młot kująco - wiercący)

Szlifierka do gipsu 225mm BP-5459

Elektryczna szlifierka do gipsu z odprowadzeniem pyłu przeznaczona do precyzyjnego szlifowania powierzchni gipsowych, gładzi, połączeń między płytami GK, ścian wewnętrznych, zewnętrznych i sufitów. Dzięki systemowi odpylającemu szlifierka nie wymaga użycia zewnętrznego odkurzacza.

Szlifierka kątowa BOSCH GWS 18-125 V-LI

Szlifierka Akumulatorowa. Maksymalna głębokość cięcia - 30mm. 10000 obr/min.

Bruzdownica Power Plus X0650

Komfortowa i precyzyjna praca dzięki ogranicznikowi prądu rozruchowego i łagodnemu rozruchowi silnika. Głębokość cięcia regulowana przy pomocy skali.Tarcze wykonują rowki o głębokości do 45mm i szerokości 44mm w betonie, murze i kamieniu – idealne jako tunele kablowe oraz do układania rur wodno- kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania.

Klucz dynamometryczny ROTHENBERGER

1000000224 - Opatentowany zestaw cęgów umożliwia szybkie i pewne dokręcanie nakrętek połączeń w zakresie 15 - 32 mm zgodnie z EN 378-2:2008-06. Jedno urządzenie do rozmiarów 15 - 32 mm. Bez możliwości obluzowania z nakrętki dzięki samozaciskającym się szczękom z mechanizmem zębatym i funkcją grzechotki.

Odkurzacz piorący Lavor JUPITER

Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Urządzenie może być używane w wielu branżach gdzie czystość to priorytet. Funkcje natryskowe i ekstrakcji są osobno sterowane.

Ozonator ZY-K21

Przemysłowy generator ozonu ZY-K21 do dużych powierzchni. Sterylizacja żywności (owoce, warzywa, mięso). Oczyszczanie powietrza. Dezynfekcja układów klimatyzacji stacjonarnych i w samochodach osobowych. Usuwa nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji. Odświeżanie pomieszczeń, zabija zarodniki, wirusy i drobnoustroje.

Przedłużacz bębnowy

40MB OW 3x2,5 4GNIAZDA x 230V

Lasel liniowy BOSCH PLL360

Poziomica Bosch PLL 360 pozwala na łatwe wyznaczenie linii poziomej, pionowej lub obu na raz. Automatycznie poziomuje umożliwiając uzyskanie dokładności rzędu 0.4 mm/1 m. Wiązka lasera jest widoczna do 20 m.

Ręczna piła tarczowa

Power Force CS1856Z-L

Wibrator do betonu ZN50FG

Elektryczny Wibrator Buławowy do Betonu 1.5kW z przewodem 6m do wibrowania masy betonowej, co sprawia, że jest bardzo spójna i bardziej trwała

Odkurzacz przemysłowy BOSCH GAS35M AFC

Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro. Funkcja automatycznego oczyszczania filtra (AFC) zapewnia stałą, wysoką moc ssania. Gniazdo do podłączenia elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączania/wyłączania oraz funkcją opóźnienia, która poprawia komfort pracy.

Drabiny aluminiowe

Drabiny jedno i wieloelementowe, podesty robocze, drabiny przegubowe.

Podnośnik do płyt gipsowo-kartonowych

BASS BP-3401 Profesjonalny podnośnik umożliwiający podnoszenie płyt o wymiarach 1,22m x 4,88m jednej osobie. Podnośnik do płyt przystosowany do pracy pod różnymi kątami, posiada możliwość dowolnej regulacji w zależności od wykonywanej pracy. Wyposażony w zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem oraz trzy kółka jezdne z hamulcami ułatwiające transport.

Wyciągarka linowa

Model Fairline FWK 2504. Maksymalna nośność z liną pojedynczą to 125kg. Z liną podwójną - 250kg. Średnica liny 3,18mm. Znamionowa wytrzymałość liny: 1870N/mm2. Długość liny to 12m.

Zgrzewarka do rur PCV

WAVIN JAWAY MG-314. Jest to urządzenie przeznaczone do polifuzyjnego zgrzewania rur i kształtek z tworzyw termoplastycznych. Super zestaw wieloelementowy.

Rusztowanie warszawskie segmentowe

Sprawdzone oraz ekonomiczne rozwiązanie do prac o wysokości roboczej do 10m

Piła spalinowa STIHL MS181

Moc 1,5kW/2KM. Pojemność skokowa 31,8cm³. Ciężar 4,3kg.

Piła elektryczna Einhell RG-EC2240TC

Elektryczna pilarka łańcuchowa Einhell RG-EC 2240 TC o mocy 2200 W i ostrzu o długości 40 cm. Ochrona przed odbiciem z mechanicznym natychmiastowym hamulcem łańcucha zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Piła szablasta

Kinzo 44P3500. Silnik elektryczny o mocy 800W. Prędkość 2500 suw/min.

Rusztowanie aluminiowe 2w1

Podest + drabina

Sprężarka Revolution Air

Posiada teleskopową rączkę i dwa koła, które sprawiają, że jest bardzo zwrotna i łatwa w transporcie.

Wentylator Duraterm


Myjka Ciśnieniowa Karcher


Palnik Gazowy Rothenberger


Drabina aluminiowa stopniowa rozsuwana 3M


Drabina aluminiowa stopniowa rozsuwana 7,7M


Drabina aluminiowa malarska składana